Pielgrzymka Duchowa

PIELGRZYMKA DUCHOWA

OD MIŁOSIERDZIA DO MIŁOSIERDZIA”

16 – 21 lipca 2017 r.

DUCHOWE PIELGRZYMOWANIE

Polega na, duchowym uczestnictwie w XV Pieszej Pielgrzymce od Miłosierdzia Bożego w Częstochowie do Krakowa – Łagiewnik. Duchowi Pielgrzymi nie udają się w drogę. Pozostając w swych domach, realizują w zawężonym zakresie program pielgrzymki. Przyświecają im te same cele co i pątnikom na trasie, mianowicie: Pogłębienie własnej formacji religijnej oraz modlitwa i pokuta w intencjach Ojca świętego, Kościoła i Ojczyzny i budowy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wlkp.

Zaufaj Bogu już dziś…”

W tym roku pragniemy pielgrzymować wraz z

Świętym Mateuszem Ewangelistą,

Łączą się z pielgrzymami poprzez nasze Radio Rodzina w Godzinie Miłosierdzia i na słuchaniu konferencji prowadzonych przez Ojca Duchownego w tym roku – Ks. Bogumiła Kempę. Zapraszamy.

Propozycje dla Duchowych Pielgrzymów:

1. Udział we Mszy św. 16 lipca o godz. 7.30. w dniu wyjścia Pielgrzymki w Sanktuarium w Ostrowie Wlkp. lub w swojej oraz uroczyste i duchowe pożegnanie pielgrzymów.

2. Spowiedź i Komunia św. w intencji pielgrzymów.

3. Duchowe łączenie się z pielgrzymami – poprzez modlitwę.

4. Refleksja nad tematami danego dnia pielgrzymki. /konferencje w Radio Rodzina/

5. Codzienny udział we Mszy św. w swojej parafii.

6. Udział w uroczystym powitaniu pielgrzymów w Krakowie – Łagiewnikach – w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia – 21. 07. g. 12.00 – wejście. Wyjazd autokarem, godzina 4.00 rano w dniu 21 lipca 2017 r. z Sanktuarium Miłosierdzia w Ostrowie Wlkp. Zapraszamy.

7. Duchowa więź z pielgrzymami w Godzinie Miłosierdzia – o godz. 15.00. Koronka.

KOŚCIOŁY STACYJNE

16 lipca – Sobota godz. 15.00. – Poraj„On zbawi swój lud od jego grzechów” Mt 1,21

17 lipca – Niedziela godz. 15.00. – Włodowice „Módlcie się za tych, którzy was prześladują” Mt 5, 44b

18 lipca – Poniedziałek godz. 15.00. – Strzegowa„Czemu zwątpiłeś małej wiary?” Mt 14,31b

19 lipca – Wtorek godz. 15.00. – Tarnawa – „Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela” Mt 19,6b

20 lipca – Środa godz. 15.00. – Zielonki „Biada wam…” Mt 23,13

21 lipca – Czwartek godz. 15.00. – Kraków„Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”  Mt 28,20b

ZAPISY do Księgi Duchowych Pielgrzymów przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wlkp. każdego dnia przed Mszą św. w kościele.

W Pielgrzymkę Duchową włączają się również chorzy ofiarowując w intencjach Pielgrzymów swoje cierpienia i modlitwy.

Wszelkie informacje już w czasie Pielgrzymki:

u Ks. Szymona Rybaka – 669 062 490

Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania,

Św. Mateuszu – módl się za nami.

Zachęcamy do zakupu naszego foldera o naszej Parafii.