Zebranie członków klubu

Zapraszamy wszystkich członków klubu na zebranie w dniu 28.11.2019 na godz. 18.30. Podczas zebranie omówimy sprawy bieżące klubu oraz plany na przyszły sezon. Obecność obowiązkowa.

Zebranie

Informujemy, że w najbliższą środę 6 listopada o godz. 19.00 w salce Domu katechetycznego odbędzie się zebranie członków Klubu w sprawie zawodów z okazji Dnia Niepodległości. Zapraszamy.

TURNIEJ – Witaj SZKOŁO

Informujemy, że w dniu 8 września odbędzie się na naszym torze turniej towarzyski pod nazwą WITAJ SZKOŁO. O godzinie startów poinformujemy w terminie późniejszym. W związku z powyższym prosimy zawodników wraz z rodzicami o przyjście na stadion w dniu 6 września o...

Zdjęcia z obozu

W dziale GALERIA można obejrzeć zdjęcia z tegorocznego obozu w ZAWOI.

Wyjazd

Przypominamy, że wyjazd na obóz jutro o godz. 7.00. Zbiórka o godz. 6.45.

Obóz zatwierdzony

Szanowni rodzice.  Informujemy, że w dniu dzisiejszym Kuratorium Oświaty w Kaliszu zatwierdziło nasz obóz sportowy.

Wiadomości

Już wkrótce wiadomości i informacje związane z działalnością Parafialnego Klubu Sportowego WIRAŻ. Zapraszamy do śledzenia aktualności.