III Niedziela Wielkanocna – 15. 04. 2018 r.

1. W tym tygodniu serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nabożeństwach i spotkaniach:
    – Apel Jasnogórski – w poniedziałek, 16 kwietnia o godz. 21.00.
    – Krąg Biblijny w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.
    – Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i adoracją przy relikwiach św. Charbela w naszym Sanktuarium w czwartek, 26 kwietnia 2018 o godz. 18.30.
    – Rozpoczęcie sezonu motocyklowego, które odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia 2018 r. o godz. 13.00 Mszą św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
  2. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

IV Niedziela Wielkanocna – 22. 04. 2018 r.

1. Gościmy wśród nas Ks. Włodzimierza z Ukrainy, który głosi Słowo Boże i po Mszy św. zbierać będzie ofiary na Kościół na Ukrainie.
  2. Spotkanie Grupy O. Pio w poniedziałek, 23 kwietnia po Mszy św. wieczornej w salce.
  3. Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie i adoracją przy relikwiach św. Charbela w naszym Sanktuarium w najbliższy czwartek, 26 kwietnia o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy.
  4. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek, 27 kwietnia br. o godz.17.45.
  5. Spotkanie Młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania kl. VII i II Gimnazjum odbędzie się w najbliższy czwartek, 26 kwietnia w godz. 17.00 – ok. godz. 20.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 14 przy ul. Krotoszyńskiej 171 w Ostrowie Wlkp.
  6. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. Tomasza Kancelarczyka – założyciela Fundacji „Małych Stópek,” który wygłosi Słowo Boże przybliży nam temat Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Natomiast możliwość przyłączenia się do Duchowej Adopcji w naszej parafii będzie w dniu 3 maja br. ”
  7. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.