XXXIII Niedziela Zwykła – 19. 11. 2017 r.

1. „Bóg zapłać” za ofiary zebrane dziś przez Zespół Charytatywny w związku ze zbliżającymi się Świętami dla najbardziej potrzebujących rodzin z naszej Parafii.
  2. Zapraszamy na Krąg biblijny w poniedziałek, 20 listopada po Mszy św. wieczornej i na spotkanie Grupy O. Pio w czwartek, 23 listopada po Mszy św. wieczornej w salce.
  3. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek, 24 listopada o godz. 17.45.
  4. W przyszłą niedzielę, 26 listopada przypada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela w roku kościelnym – swój odpust przeżywać będą nasze siostry zakonne ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej. Msza św. odpustowa o godz. 9.00. w naszym Kościele.
  5. W związku ze zbliżającym się Rokiem św. Józefa począwszy od czwartku 23 listopada o godzinie 18.15. odmawiać będziemy Nowennę do św. Józefa.
  6. Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny dla małego Maksia Mareckiego, który walczy z chorobą nowotworową. Koncert odbędzie się 24 listopada (Piątek) o godz. 19.00 w Ostrowskim Centrum Kultury przy ul. Wolności 2, podczas którego, wystąpi zespół „ UNIVERSE”.
    Bilety do nabycia w naszym sklepik i Biurze Parafialnym oraz w kasie OCK.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa zaprasza na czuwanie nocne na Jasnej Górze 9/10 grudnia 2017r. Wyjazd 9 grudnia o godz. 13.00 sprzed Konkatedry. Zapisy w Biurze Konkatedry do 8 grudnia 2017 r. Koszt 40 zł.
  8. Zapraszamy na Mszę św. o uzdrowienie z Relikwiami i olejami św. Charbela, 30 listopada na godzinę 18.30 do naszego Sanktuarium.
  9. Trwa XVII Edycja Szlachetnej Paczki. Od soboty, 18 listopada, na stronie internetowej www.szlachetnapaczka.pl została otwarta baza potrzebujących rodzin z rejonu Ostrowa Wielkopolskiego. Finał Szlachetnej Paczki w tym roku odbędzie się 9 i 10 grudnia. Zapraszamy na stronę internetową i wybrania rodziny, której zapewni się pomoc.
  10. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
    Są do nabycia Kalendarze Diecezjalne w cenie 5 zł, lampiony roratnie dla dzieci oraz Gość niedzielny z kalendarzem.