II Niedziela Zwykła 16. 01. 2022 r.

2. „ Bóg zapłać” za ofiary złożone podczas kolędy i Mszy św. kolędowych. Ofiary kolędowe oraz składka na tych Mszach św. w tym roku została przeznaczone na spłatę kredytu za organy.
Za które składamy serdeczne „Bóg zapłać. Kto z różnych przyczyn nie mógł w nich uczestniczyć, może zabrać ze sobą zestaw kolędowy – z koszyczka przy wejściu do naszego kościoła lub z Biura parafialnego.
3. Od poniedziałku rozpoczynamy prace przy montowaniu organów w naszym kościele.
4. Grupę O.Pio zapraszamy na Mszę św. w piątek na godz .18.30
5. W piątek, 21 stycznia przypada Dzień Babci, a w sobotę, 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy w modlitwach o naszych kochanych dziadkach
6. Od poniedziałku rozpoczynamy dwutygodniowe ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Wszystkim życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku z Bogiem.
7. Do nabycia prasa katolicka, pendrive, cegiełki na organy, małe świece Caritas.

Niedziela Chrztu Pańskiego 09. 01. 2022 r.

1. Przypominamy o bezwzględnym noszeniu maseczki zakrywającej nos i usta oraz przestrzegania wszystkich zaleceń sanitarnych.
2. „Bóg zapłać” – za ofiary zebrane dziś i składane przy różnych okazjach także podczas Mszy św. kolędowych na nasze Sanktuarium. Za zrozumienie i każdy dar serca i zaufanie nam pragniemy wszystkim bardzo podziękować
3. Różaniec Fatimski odmawiać będziemy w czwartek o godz. 18.00
4. Zapraszamy na Msze św. z kolędowym błogosławieństwem, w intencji naszych Parafian z poszczególnych ulic. Od poniedziałku do czwartku o godz. 18.30. w sobotę o godz. 17.00. Według planu (do odczytania), który jest też na naszej stronie internetowej – www.parafiamilosierdziabozego.pl, na Facebook w tygodniku Faustyna, w gablocie ogłoszeń oraz można zabrać w sklepiku u Pana Adama.
Przy wyjściu z kościoła będzie można zabrać zestawy kolędowe, w których będzie między innymi obrzęd kolędowy, które należy odmówić po powrocie do domu oraz obrazek kolędowy.
Podczas tych Mszy św. będzie możliwość poświęcenia różnych dewocjonaliów.
Ofiary kolędowe oraz składka na tych Mszach św. w tym roku będą przeznaczone na spłatę kredytu za organy, za które składamy serdeczne „Bóg zapłać”
5. Do nabycia prasa katolicka, pendrive, cegiełki na organy, małe świece Caritas.
6. Zmarli w miesiącu grudniu: + Danuta Porczyńska, + Bogumiła Kotecka, + Małgorzata Cerekwicka, +Stefan Wolski, + Teresa Walczak, + Aleksandra (k) Wolarz, + Jan Naczke, + Marian Suś,, + Lech Szefer,+ Wiesław Wawrzkiewicz, + Stefan Latajka, + Aleksandra (k) Radomska, + Ewa Weiss, + Pelagia Michalak, + Lidia Parol, + Anna Kąkolewska, + Grażyna Frach, + Maria Barbara Eliasz – Dziubaty, +Krystyna Bartczak.