XIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022

1. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku i miłych wrażeń
2. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. wieczornej do czwartku włącznie.
3. W środę, przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godzinie 7.30, 9.00, 15.30, 17.00 i 18.30.
4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i ku czci św. Charbela w czwartek o godz. 18.30
5. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek o
godz. 18.00 – 18.30 i 15 minut przed każdą Mszą św. Z uwagi na wakacje nie będzie Mszy św. pierwszo piątkowej o godz. 17.00
6. Wspólnie z Pieszą Poznańską Pielgrzymką na Jasną Górę, która wyrusza z Poznania 6 lipca zapraszamy również na XX Wielkopolską Pieszą Pielgrzymkę „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia” z Ostrowa 10 lipca, z Częstochowy 16 lipca. W tym roku zapisy na pielgrzymkę będą odbywały się inaczej niż zwykle, do 10 lipca trzeba podać swoje dane i zdeklarować formę noclegu u ks. Andrzej Szudry przez facebooka lub telefonicznie. Szczegóły na plakatach.
Dla chętnych, którzy chcą rozpocząć pielgrzymowanie od Częstochowy, jest możliwość dojazdu w dniu 16.07 o godz. 4.00. Zapisy w biurze parafialnym
7. Organizujemy wyjazd do Łagiewnik 21.07. na powitanie naszych pielgrzymów. Wyjazd o godz. 5.00.
Koszt 120 zł. Zapraszamy. Zapisy w biurze parafialnym.
8. Informujemy, że w lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. W piątek i sobotę Msze św. bez zmian. W niedzielę Msza św. wieczorna o godz. 20.00, a nie o godz.18.30
9. Zbiórka elektrośmieci przy naszym kościele w czwartek, 30 czerwca do godz. 12.00. przy wjeździe na parking.
10. Pielgrzymka do Częstochowy, 9 sierpnia – wyjazd o godz. 6.00 – koszt 55 zł. Zapisy w biurze
parafialnym.
11. Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kątem: miażdżycy tętnic, osteoporozy kości
wydolności płuc i oskrzeli. Badania szczególnie zalecane po przejściu COVID 19. Badania odbędą się w Ambulansie diagnostycznym we wtorek 28 czerwca br. o gozd.15.45 na parkingu przy l naszym kościele.
Szczegóły na plakatach i ulotkach przy wyjściu z kościoła.
12. Do nabycia prasa katolicka, cegiełki na organy, ostatni numer Faustyny przed wakacjami.
W naszym sklepiku są również w sprzedaży kalendarze na przyszły rok ze zdjęciami z Papui Nowej Gwinei, gdzie pracuje ojciec Krzysztof Stachowiak w cenie 20 zł. Ojciec Krzysztof będzie gościł w naszej parafii we wrześniu na 28 rocznicę jej powstania.