XXVI Niedziela Zwykła – 26.09.2021 r.

1. Bardzo serdecznie witamy wśród nas ks. Krzysztofa Raja który poprowadzi nasze tegoroczne rekolekcje.
2. Msze św. podczas rekolekcji w poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00, 15.30 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.
W poniedziałek o godz. 9.00 Msza św. z nauką dla chorych i cierpiących, a od godz. 11.00 odwiedzimy naszych chorych w domach. (chorych proszę zgłaszać do biura parafialnego osobiście lub telefonicznie)
Nauka rekolekcyjna dla Młodzieży – zwłaszcza dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek o godz. 19.30.
We wtorek, o godz. 15.30 zapraszamy dzieci i Matki w stanie błogosławionym oraz dzieci Pierwszokomunijne z rodzicami. Krąg biblijny po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 19.15 w sali Domu Parafialnego.
3. Międzynarodowa Koronka na ulicach miast świata we wtorek o godz. 15.00 w naszej Parafii przy figurze na ulicy Limanowskiego (obok Borowianki)
4. Zapraszamy na Mszę świętą z modlitwą o uzdrowienie ku czci św. Charbela w czwartek, 30 września o 18.40. Transmisja w TV Proart
5. Od piątku , 1 października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy na różaniec połączony z obrzędem Komunii świętej od poniedziałku do piątku o godz.17.00.
6. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16.00 – 17.00 i od 17.30 do Mszy św. wieczornej oraz 15 minut przed każdą Mszą św. Dodatkowa Msza św. pierwszo-piątkowa o godz. 17.00.połączona z różańcem dla dzieci.
7. Przypominamy o bezwzględnym noszeniu maseczki zakrywającej nos i usta, dezynfekcji rąk oraz zachowywania dystansu społecznego.
8. Nasza parafia wraz z PCK Ostrów Wlkp. organizuje akcję oddawania krwi pod hasłem Kropla Miłosierdzia. Odbędzie się ona w niedzielę, 10 października w godzinach 10:00-14:00. W trakcje akcji zaplanowane są atrakcje dla dzieci w postaci m.in. dmuchanego zamku, znakowania rowerów i hulajnóg, pokazu sprzętu i pojazdów straży pożarnej, pogotowia czy policji. Szczegóły wkrótce na plakatach. Zachęcamy do licznego udziału – dzielmy się miłosierdziem – to nic nie kosztuje.
9. Do nabycia prasa katolicka, cegiełki na zakup organów do naszego Sanktuarium oraz pendriy 32 GB z napisem „Jezu ufam Tobie”. Są też kalendarze diecezjalne na Nowy Rok w cenie 5 zł.

XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021 r.

1. „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na utrzymanie obiektów kultu chrześcijańskiego w Ziemi Świętej.
2. Od przyszłej soboty do wtorku przeżywać będziemy rekolekcje, które poprowadzi ks. Krzysztof Raj. Msze św. podczas rekolekcji w poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00, 15.30 i 18.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.30. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą św.
W poniedziałek, 27 września o godz. 9.00 Msza św. z nauką dla chorych i cierpiących, a od godz. 11.00 odwiedzimy naszych chorych w domach. (chorych proszę zgłaszać do biura parafialnego osobiście lub telefonicznie)
Nauka rekolekcyjna dla Młodzieży – zwłaszcza dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek 27 września o godz. 19.30.
We wtorek, 28 września o godz. 15.30 zapraszamy dzieci i Matki w stanie błogosławionym oraz dzieci Pierwszokomunijne z rodzicami.
3. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek, 27 września o godz. 19.15 w sali Domu Parafialnego.
4. We wtorek, 21 września przypadają imieniny Księdza Mateusza. Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych na każdy dzień, opieki Matki Bożej i św. Józefa w pracy duszpasterskiej i życiu prywatnym. Msza św. w intencji ks. Mateusza zostanie odprawiona w niedzielę, 26 września o godz. 12.00. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach
5. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek o 17.45.
6. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie ku czci św. Charbela w czwartek, 30 września o 18.40. Transmisja w TV Proart