XII Niedziela Zwykła –20. 06. 2021 r.

1. „Bóg zapłać” – za ofiary zbierane dziś i składane przy różnych okazjach na nasze Sanktuarium. Za zrozumienie i każdy Dar Serca składamy serdeczne „Bóg zapłać”. Niech zatem Miłosierny Bóg wszystkim błogosławi.
2. Nabożeństwo czerwcowe – codziennie po Mszy wieczornej o godz. 18.30.
3. W najbliższą środę, 23 czerwca przypada dzień Ojca. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszych kochanych rodzicach.
4. Pragniemy poinformować i zaprosić na uroczysty ingres do nasze ostrowskiej Konkatedry Ks. Biskupa Damiana Bryla w przyszłą niedzielę o godzinie 12.00.
5. Msza święta z modlitwą o uzdrowienie z olejami i adoracją przy relikwiach św. Charbela w naszym Sanktuarium w czwartek, 24 czerwca o godz. 18.40 . Transmisja w TV Proart
6. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych – w piątek, 25 czerwca o godz. 17.45.
7. Z dniem 19 czerwca br. odwołuje się dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
8. Trwa Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu – 24/7 w naszym Sanktuarium. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tej misji i wpisania się na konkretną godzinę modlitwy. Jest to wielkie dzieło na te czasy w których żyjemy.
Przy wejściu do naszego Kościoła i Kaplicy Adoracji są wyłożone – ulotki na ten temat.
9. Po Mszach świętych dzieci zgłaszają się do zakrystii po odbiór naklejek, natomiast dzieci, które łączą się z nami poprzez transmisje, do zeszytu od religii wpisują hasło
10. Można zakupić cegiełki na organy do naszego kościoła w Biurze Parafialnym, w sklepiku i w Zakrystii oraz poprzez stronę internetową,. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.

XI Niedziela Zwykła – 13. 06. 2021 r.

1. Dziś gościmy wśród nas ks. Henryka Jędrzejaka – misjonarza z Kamerunu i dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Po Mszy św. ks. Henryk zbierał będzie przed kościołem ofiary na rzecz Misji.
2. Uroczysta inauguracja Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Świadków Miłosierdzia Bożego odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18.30. Dzieło to powstało dzięki misji O. Justo, za co pragniemy Mu bardzo serdecznie podziękować. W kaplicy będzie wystawiona skrzynka, do której można będzie wrzucać intencje i prośby do omodlenia. Jeśli ktoś chciałby jeszcze zapisać się na wieczystą adorację może wypełnić deklarację i oddać w Zakrystii lub Biurze Parafialnym.
3. Składka inwestycyjna na prace przy naszym kościele wyjątkowo w przyszłą niedzielę.
4. Po Mszach świętych dzieci zgłaszają się do zakrystii po odbiór naklejek, natomiast dzieci, które łączą się z nami poprzez transmisje, do zeszytu od religii wpisują hasło
5. Zapraszamy na Apel Jasnogórski -w środę, 16 czerwca na godz. 21.00.
6. W sobotę, 19 czerwca podczas Mszy św. o godz. 17.00. Ks. Biskup Łukasz Buzun udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej Młodzieży.
7. Można zakupić cegiełki na organy do naszego kościoła w Biurze Parafialnym, poprzez stronę internetową, w sklepiku i w Zakrystii. Za ofiary składamy serdeczne „ Bóg zapłać”.
8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.