Pielgrzymka

Na piechotę z Wielkopolski do Krakowa, do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie – Łagiewnikach

Z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wlkp., pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich na pieszą wędrówkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.

PLAN PIELRZYMKI

Nie musisz się o nic troszczyć, wystarczy tylko trochę dobrej woli i odwagi, zaufanie Panu Bogu i wygodne buty?

Pielgrzymi wyruszają 16. lipca z od Sióstr Miłosierdzia z ul. Św. Barbary 9-11 w Częstochowie a do Krakowa dochodzą 21 lipca. Każdego dnia w czasie wędrówki rozważane jest Słowo Boże. Modlimy się dużo, rozważając przede wszystkim Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz Godzinę Miłosierdzia. Jednak najważniejszym momentem każdego dnia jest Eucharystia, duchowe spotkanie z Chrystusem, w którym wszyscy się z nim jednoczą.

Jezus wiele razy podkreślał “jestem Drogą , Prawdą i Życiem” W czasie wędrówki staramy się więc odkryć Jezusa – naszą drogę, pogłębić jeszcze bardziej swoją wiarę i zastanowić się nad swoim życiem.

Pielgrzymka do Łagiewnik to ogromne przeżycie. Cóż więc pozostaje – tylko spakować plecak i w lipcu wyruszyć na wspólną wędrówkę.

Odrzuć więc strach i przekonanie, że sobie nie poradzisz. Zaufaj Panu, który cię na tą wędrówkę zaprasza, a tylko On wie czego potrzebuje człowiek, zanim ten Go poprosi.

Twój trud zaowocuje w twoim dalszym życiu.

“Jezu ufam Tobie”…nie potrzeba nic więcej…