Intencje mszalne

Piątek
16.08.2019
  7.30 + Zofia Musiał
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Marian ( 5 rocz.śm), Julianna Hurni
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
17.15 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 18 rocznicy urodzin Michaliny
18.30 Za zmarłych
Sobota
17.08.2019
  7.30 + Maria, Idzi Kalis zmarli z rodziny, Bożena, Krzysztof, Marek
14.00 Msza św. ślubna: Zofia Wygralak – Konrad Kubera
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Ewa Szczepaniak (36 rocz.śm)
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
16.15 Msza św. ślubna: Agnieszka Bejnarowicz – Łukasz Młynarczyk
17.15. Msza św. ślubna: Barbara Ibron – Jakub Poczta
16.30 Dom Opieki: ZA PARAFIAN
18.30 + Elżbieta, Marian Dyba i zmarli z rodziny, Janina Paprocka (w rocz. śm.).
XX Niedziela
Zwykła
18.08.2019
  7.30 + Józefa (k) Edward Domagała, Czesława (k) Antoni Kuźniewscy, Karol Dutkowski
9.00 + Bolesław Szudra
9.00 + Danuta Derychowska
10.30 + Danuta Tomalak (5 rocz. śm.)
10.30 W intencji pielgrzymów tegorocznej pielgrzymki z Księdzem Jerzym
12.00 + Zbigniew Stodolski (45 rocz.śm) i zmarli z rodziny
12.00 W intencji Asi Kędzia z okazji przyjęcia pierwszej Komunii św. z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Kazimierz,Czesława (k) Pieczak, + Halina Matuszak
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
20.00 + Amelia Kamińska (5 rocz. ś.) i zmarli z rodziny
Poniedziałek
19.08.2019 r
  7.30 + Barbara Zacharczuk
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Henryka (k) (5 rocz. śm.). i Czesław Błaszczak
15.30 + Lech Dąbrówka
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
Wtorek
20.08.2019 r
  7.30 + Longina Smolińska ( I rocz. śm.).
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Danuta Fołczyńska
15.30 + Ryszard Ludwiczak (I rocz. śm.).
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
Środa
21.08.2019r
  7.30 + Artur Dybioch
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Antoni Dziatkiewicz (25 rocz. śm.).
15.30 + Andrzej Cebulski
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
Czwartek
22.08.2019 r
  7.30 + Barbara Zacharczuk
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Stanisław Górecki
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
Piątek
23.08.2019 r
  7.30 + Zygmunt Sutarzewicz
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Antonina Konieczna (I rocz. śm.).
15.30 + Antonina (I rocz. śm.). Ola (2 rocz. śm.). Krysia (2 rocz. śm.) Jadzia (3 rocz. sm.)
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
18.30 Za zmarłych
Sobota
24.08.2019 r
  7.30 W pewnej intencji
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 + Jerzy Czajka
15.30 + Pelagia, Stanisław Reszel, Władysława (k) Franciszek Śniatała, Anna i Józef Filipiak
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
16.15. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie z okazji 18 rocznicy urodzin: Jakuba
16.30 Dom Opieki: ZA PARAFIAN
18.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie z okazji 10 rocznicy ślubu: Agnieszki i Dariusza
XXI Niedziela Zwykła
25.08.2019 r.
  7.30 + Jan (34 rocz. śm.). Marianna, Juliusz, Jan, Grzegorz Borowscy,
+ Sylwester (44 rocz. sm.). Regina, Eugeniusz, Feliks Kulas, Malgorzata Kulas
9.00 + Urszula Pocztowska ( 3 rocz. śm.).
10.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog. i zdrowie z okazji 60 rocznicy urodzin: Ryszarda
12.00 + Sławomir Żelanowski (15 rocz. śm.).
12.00 + Kazimierz Nawrot ( 5 rocz. śm.). i zmarli z rodziny
15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 Za żyjących
15.30 – O.Krzysztof odprawia na Papui Nowej Gwinei + Lucyna Michalska
20.00 + Janina Marek (10 rocz. śm.).