Inne nabożeństwa

Inne  nabożeństwa:

• Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 15.00
  • Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy i nabożeństwo do św. Józefa

w każdą środę po Mszy św. wieczornej (w styczniu, lipcu i sierpniu w łączności z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu w każdy czwartek i III piątek po Mszy św. o godz.15.30. ( z wyjątkiem stycznia, lipca i sierpnia) – W każdą I sobotę miesiąca od godz.8.00.
  • Krąg biblijny w I i III poniedziałek (z wyjątkiem lipca i sierpnia)
  • Apel Jasnogórski – 16 dnia  każdego miesiąca o godz. 21.00.
  • Różaniec za Ojczyznę i Kapłanów w tygodniu o godz. 7.00. i 14.30.                                                                                                                                       w niedzielę i święta – 7.00, 8.30. i 10.00
  • Różaniec  Fatimski – 13 dnia każdego miesiąca o godz.18.00. (w lipcu i sierpniu – wśród tygodnia o godz.14.30.
  • Różaniec za zmarłych z wymienianek rocznych w ostatni piątek miesiąca o godz.18.00.