Trwa sprzedaż Cegiełek – „Listu do Pana Boga” na Monstrancję przedstawiającą Św. Rodzinę oraz nowy wystrój w naszej kaplicy Adoracji zaprojektowany i wykonany przez rodzinną pracownię Pana Drapikowskiego z Gdańska. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Projekt można zobaczyć w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej naszej parafii oraz na facebooku.
Można również dokonywać wpłat na ten cel na konto powstałej Fundacji Miłosierdzie Boże im. Św. Siostry Faustyny. Darowizny na rzecz Fundacji dokonane w formie przelewu bankowego podlegają odliczeniu od dochodu w wysokości
– do 6 % dochodu podatkowego – dotyczy darowizn dokonanych przez osoby fizyczne (PIT)
– do 10 % dochodu podatkowego – dotyczy darowizn dokonanych przez osoby prawne (CIT) Konto bankowe Fundacji : 05 1090 1160 0000 0001 5627 3699 KRS : 0001072606