Tryptyk „Jak wygrać życie?” – to realizacja szeroko zakrojonego projektu, w który będą zaangażowane nie tylko parafie i szkoły, ale również specjaliści z różnych dziedzin, którzy pomogą nam zrozumieć, czym jest życie, jak należy o nie dbać duchowo, psychicznie i fizycznie. Będziemy spotykać się z zaproszonymi gośćmi, aby znaleźć odpowiedź na szeroko rozumiane pytanie „Jak wygrać życie?”.

Przygotowania rozpoczniemy od nagrania challenge i wywiadów z ludźmi o różnych profesjach i pasjach mieszkających na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Biorą w nich udział m. in. uczniowie szkół, lekarze, duchowieństwo, policja, straż pożarna, zakłady pracy, koszykarze, piłkarze ręczni, żużlowcy oraz telewizja Proart.

W dniach 22-23.04.22r. w hali „Arena Ostrów” odbędą się konferencje, pokazy oraz warsztaty dla różnych grup. Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie coś dla siebie! Prelegenci będą odpowiadać na nurtujące nas pytania dotyczące budowania życia, relacji oraz towarzyszących nam emocji w tych trudnych czasach pandemii.

Tryptyk „Jak wygrać życie?” – Jak wygrać życie? (wygraczycie.pl)