Z okazji  25 – lecia naszej Wspólnoty Parafialnej w dniu 28 kwietnia od godziny 17.00 zapraszamy na CHARYTATYWNY FESTYN RODZINNY na PIASKI SZCZYGLICZKA do ZIELONAEJ PRZYSTANI. Gry i zabawy dla dzieci i młodzieży i występy.
W związku z tym, zapraszamy do wzięcia udziału w „LOTERII NA PIASKACH” i zakupu Cegiełek.
Losowanie cennych nagród na Festynie o godzinie 19.00 – Główną Nagrodą Skuter.
W związku z tym od 23 lutego 2019 r. rozprowadzane będą – LOSY – Cegiełki w cenie 10 zł.
Cegiełki będą rozprowadzane, w Biurze Parafialnym, w naszym sklepiku i p. Adama, w placówkach oświatowych, na ulicach naszego miasta, w naszych ostrowskich parafiach, i na terenie rekreacyjno – wypoczynkowym – Piaski Szczygliczka – Zielona Przystań.
Cegiełki, będą oznaczone kolejnymi numerami i dodatkowo będzie tam miejsce na, wpisanie swoich danych osobowych, imienia i nazwiska, adresu i numeru telefonu. Udostępniane dane osobowe są przez nas chronione. Po zakupie Cegiełek, prosimy – cześć Cegiełki ze swoimi danymi, o wrzucanie do specjalnych skrzynek, aby mogły wziąć udział w losowaniu.