„Zawsze, ilekroć się uśmiechasz do mojego brata i wyciągasz do niego rękę, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie. Zawsze ilekroć milkniesz, by innych wysłuchać. Zawsze, kiedy rezygnujesz z zasad, które, jak żelazna obręcz, uciskają ludzi w ich samotności. Zawsze, kiedy dajesz odrobinę nadziei złamanym i rozpoznajesz w pokorze, jak bardzo znikome są twoje możliwości i jak wielka jest twoja słabość; zawsze ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez ciebie,
zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.” – Matka Teresa z Kalkuty

W tym to właśnie tak pięknym czasie świąt Bożego Narodzenia, pragniemy życzyć wszystkim naszym Kochanym Parafianom i Miłym Gościom, tego aby ta radość i miłość jaka zagościła wśród nas trwała jak najdłużej. Niech nowo narodzone Dziecię błogosławi naszym Rodzinom, niech nas wspiera i broni przed wszelkimi niebezpieczeństwami. Niech dzieli nasze troski, serca nasze napełnia pokojem i prowadzi do zbawienia teraz i w każdym dniu nadchodzącego Roku 2017. Bądźmy razem na Święta. Bądźmy razem w Nowym Roku.
Z najlepszymi życzeniami i modlitwą – Wasi Duszpasterze