XIII Niedziela Zwykła – 26. 06. 2016 r.

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe od poniedziałku do czwartku po Mszy św. wieczornej.
2. W łączności z Pieszą Poznańską Pielgrzymką na Jasną Górę, która wyrusza z Poznania 6 lipca zapraszamy również na XIV Wielkopolską Pieszą Pielgrzymkę „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia” z Ostrowa 10 lipca, z Częstochowy 16 lipca. Wejście do Krakowa Łagiewnik 21 lipca 2016. Zapisy za trasie pielgrzymki. Szczególy na plakatach.
W związku z Pieszą Pielgrzymką „Od Miłosierdzia do Miłosierdzia” planowany jest wyjazd do Krakowa – Łagiewnik w dniu 21 lipca br. Koszt 80 zł. Zapisy w Biurze Parafialnym.
3. W wakacje zapraszamy na Pielgrzymkę autokarową:
– do Częstochowy – 2 sierpnia wyjazd o godz. 6.00  koszt wyjazdu 40 zł.
4. Informujemy, że w czasie wakacji Msze św.w lipcu i sierpniu od poniedziałku do czwartku o godz.7.30 i 15.30, nie będzie Mszy św. o godz. 18.30. W piątek i sobotę Msze św. bez zmian. W niedzielę Msza św. wieczorna o godz. 20.00 a nie o godz.18.30.
5. Są jeszcze wolne miejsca z naszego Sanktuarium, na Pielgrzymkę do Włoch w dniach od 21 – 30 sierpnia br. zapisy w Biurze Parafialnym.
6. Informujemy, że z dniem 1 lipca 2016r. Ksiądz Biskup Kaliski powołuje Księdza Szymona Rybaka na stanowisko wikariusza parafialnego w Parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim, który przychodzi do nas z Kalisza od św. Józefa.
7. W środę 29 czerwca przypada Uroczystość swiętych Apostołów Piotra i Pawła w naszym Sanktuarium Msze św. jak w święto zniesione o godzinie 7.30, 9.00, 15.30, 17.00  i 18.30.
I odpust w Parafii  św. Pawła Apostoła w Ostrowie Wlkp. Suma Odpustowa o godz. 18.30.
8. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu do Gościa Niedzielnego jest dołączona płyta z Filmem o miłości, która nie zna granic pt. „Ufam Tobie”. Cena 5 zł.