XVI Niedziela Zwykła – 20.07.2014 r.

1. Bóg zapłać” za ofiary zebrane dziś przez członków Zespołu Charytatywnego na wakacyjny wyjazd dla dzieci.
  2. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek o godz.17.45
  3. W piątek 25 lipca swoje imieniny obchodzić będzie nasz Ks. Krzysztof. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o  w niedzielę 27 lipca o godz.10.30. Ks. Krzysztofowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wielu potrzebnych łask na każdy dzień posługi Kapłańskiej. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.
  4. W związku ze wspomnieniem Św.Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących poświęcenie pojazdów mechanicznych będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę 27 lipca po każdej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę IV miesiąca składka przeznaczona będzie na nasze Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.
  6. Zebranie w związku z wyjazdem  w Bieszczady w sierpniu tego roku  – w niedzielę 27 lipca po Mszy św. o godz.15.30
  7. Piesza Pielgrzymka grupy Zielonej na Jasną Górę wyruszy z ostrowskiej Konkatedry 9 sierpnia. Wyjście po Mszy św. o godz.7.00 Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w biurze parafialnym Konkatedry od poniedziałku do piątku  w godz.9.00. do 12.00. Spotkanie przedpielgrzymkowe w niedzielę 27 lipca o godz.16.00 w Domu Parafialnym przy Konkatedrze w Ostrowie Wlkp. ul. Ledóchowskiego 4.
  8. Zachęcamy również do kupna i lektury prasy katolickiej, jak również do słuchania naszego Radia rodzina 103,1 FM.