Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXVI Niedziela  Zwykła 27.09.2015 r.

1. Bardzo serdecznie witamy pośród nas dobrze nam znanego Ks. Piotra Woźniaka, naszego Wikariusza w związku z rozpoczętymi wczoraj Rekolekcjami Jesiennymi z okazji 21 rocznicy utworzenia naszej Parafii. Miłosiernemu Bogu niech będą dzięki za jej istnienie i za każdego i każdą z Was.
2. W poniedziałek, 28 września o godz. 19.30 zapraszamy na spotkanie młodzież, a szczególnie kandydatów do Bierzmowania.
3. W związku z Rekolekcjami Msza św. dla chorych w poniedziałek, 28 września o godz.9.00. Odwiedziny chorych od godz.11.00. Nie będzie Odwiedzin w I sobotę października.
4. Przypominamy, że spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych, we wtorek, 29 września o o godz. 19.15. Obecność na tym spotkaniu jest obowiązkowa. Poświęcenie różańcy dzieciom pierwszo komunijnym w sobotę, 10 października o godz. 10.00.
5. W poniedziałek zapraszamy, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na ulice wszystkich miast świata, u nas, pod nowo odnowioną figurę przy ul. Limanowskiego koło „Borowianki”
6. W czwartek rozpoczyna się październik – miesiąc Maryjny. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną – o godz. 18.00.
Dzieci zapraszamy na różaniec połączony z Komunią świętą od poniedziałku do piątku o godz. 17.00
7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca Spowiedź św. w piątek w godz. 16.00. – 17.00, i tradycyjnie 15 minut przed każdą Mszą św oraz od godziny 17.30 do Mszy św. wieczornej. Dodatkowa Msza św. w piątek o godz. 17.00
W łączności z Nabożeństwem Różańcowym  o godz.18.00 odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa.
8. Zebranie Matek i Ojców Żywego Różańca – w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00
9. W naszym sklepiku, w Zakrystii i w Biurze Parafialnym, można nabywać „Cegiełki” na nowy witraż ze św. s. Faustyną Kowalską, mimo iż poprzedni nie jest jeszcze do końca spłacony, brakuje jeszcze 3500 zł. „Bóg zapłać” za modlitwę, zrozumienie i każdy Dar Serca.
10. Pragniemy również poinformować o tym, że parking przed kościołem robimy z środków parafialnych a nie miasta, jak niektórzy mówią. Tyle więc zrobimy, na ile będzie nas stać. Wiem dobrze też o tym, o czym też często mówił znany nam wszystkim, Ks. Dziekan Mieczysław Kutzner, że mój bank jest w Państwa portfelach. Jestem więc bardzo wdzięczny za co, że wspólnie udało się nam tak wiele tutaj zrobić na chwałę Boga i dla dobra nas wszystkich. Informujemy również, że od października będzie też możliwość płacenia kartą w Biurze Parafialnym.
11. Tradycyjnie już zachęcamy do kupna i lektury prasy katolickiej.