XXI  Niedziela Zwykła – 21. 08. 2016 r.

1. W piątek, 26 sierpnia przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, swój odpust przeżywać będzie Parafia w Zębcowie. Msza św. odpustowa o godz. 18.30.
2. Różaniec i Msza św. za zmarłych z wymienianek rocznych w piątek, 26 sierpnia o godz.17.45.
3. Diecezjalne uroczystości dziękczynienia za tegoroczne żniwa zwane tradycyjnie Dożynkami przeżywać będziemy w Parafii
w Liskowie w niedzielę, 28 sierpnia br o godz.13.00 uroczysta Msza św. dziękczynna. Szczegółowy program na plakacie.
4. Zapraszamy na Uroczystości 50 – lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Skalmierzyckiej w niedzielę, 4 września br. Uroczysta Eucharystia o godz.12.00. O godz.15.00 na Festyn Rodzinny. Szczegóły na plakacie.
5. Bóg zapłać wszystkim osobom, które zaangażowały się w XV Pielgrzymkę do Matki Bożej Skalmierzyckiej w ubiegłą niedzielę.
6. Zapraszamy na Koncert organowy: „Muzyka Dziurawi Niebo” w Kościele św. Antoniego w Ostrowie Wlkp. w sobotę 27 sierpnia br o godz.19.15. Szczegóły na plakacie.
7. Przypominamy, że Pielgrzymka autokarowa do Rzymu wyruszy dzisiaj w niedzielę – 21 sierpnia o godz. 16.00 sprzed naszego Sanktuarium.
8. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są do nabycia kalendarze diecezjalne w cenie 5 zł.