V Niedziela Zwykła – 07.02.2016 r.

1. „ Bóg zapłać” – za ofiary zebrane w dniu 2 lutego na zakony klauzurowe, jak również za ofiary zebrane podczas kolędy na witraż w kwocie  11.287,50 zł. Do spłacenia zostało jeszcze niecałe 30.000 zł.
2. W tym tygodniu 10 lutego  – przypada Środa Popielcowa – od której rozpoczniemy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły – od którego nie ma dyspensy. Msze św. w tym dniu o godz.7.30  9.00  15.30 17.00 i  18.30 Poświęcenie i sypanie popiołu, podczas każdej Mszy św.
3. W czwartek – 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego. W związku z tym zapraszamy wszystkich chorych, cierpiących i niepełnosprawnych na Mszę św. na godz. 15.30 oraz w imieniu Zespołu Charytatywnego na spotkanie przy wspólnym stole do naszego Domu Parafialnego.
4. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek: dla dzieci o godz.16.00, dla dorosłych i Młodzieży po Mszy św. wieczornej o godz.18.30.
Na Gorzkie Żale – zapraszamy w każdą niedzielę na godz.14.30 a następnie na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. o godz.15.30. Gorzkie Żale będą transmitowane przez Telewizję Proart.
5. Różaniec Fatimski – odmawiać będziemy w sobotę, 13 lutego  o godz 18.00.
6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na nasze Sanktuarium.
7. Spotkanie Parafialnego Klubu Motocyklowego w niedzielę, 21 lutego po Mszy św. o godz.15.30.
8. Przypominamy o Adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartki prowadzonej przez Wspólnotę dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa i w III piątki miesiąca prowadzonej przez Wspólnotę Małych Rycerzy.
9. Zapraszamy na Krąg biblijny – w poniedziałek, 15 lutego po Mszy św. wieczornej.
Zmarli w miesiącu  styczniu: + Henryk Naglak, + Bogdan Wojciechowski, +Henryka Bączkowska, + Zbigniew  Matczak, + Danuta Frączek, + Janina Wilczura,  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….
10. Tradycyjnie zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.