XVII Niedziela Zwykła – 27.07.2014 r.

1. „Bóg zapłać” za ofiary zebrane dziś na nasze Sanktuarium oraz za każdy Dar Serca i zrozumienie.
  2. Dziś w związku ze wspomnieniem Św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących poświęcenie pojazdów mechanicznych  po każdej Mszy św.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. Pierwszopiątkowa spowiedź przed Mszą św. wieczorną od godziny 18.00. Nie będzie spowiedzi  od godziny 16.00 – 17.00 i Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Przypominamy, że dziś po Mszy św. o godz 15.30 odbędzie się zebranie organizacyjne dla osób, które zapisały się na wyjazd w Bieszczady w  sierpniu br.
  5. Piesza Pielgrzymka grupy Zielonej na Jasną Górę wyruszy z ostrowskiej Konkatedry 9 sierpnia. Wyjście po Mszy św. o godz. 7.00. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy w biurze parafialnym Konkatedry od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00. Spotkanie przedpielgrzymkowe w niedzielę 27 lipca o godz.16.00 w Domu Parafialnym przy Konkatedrze w Ostrowie Wlkp. ul. Ledóchowskiego 4.
  6. W czwartek  7 sierpnia gościć  będziemy  jak co roku, pielgrzymów z Jarocina i Pleszewa (grupa biało – zielona) . Pielgrzymi przybędą do nas ok. godz. 19.00. Tradycyjnie prosimy o przyjęcie ich do swoich domów na nocleg.
  7. Zachęcamy również do kupna i lektury prasy katolickiej, jak również do słuchania naszego Radia rodzina 103,1 FM.