Począwszy od soboty wieczora 10 kwietnia br. oraz przez całą niedzielę Słowo Boże głosi Ojciec Justo (czyt. Husto) Lofeudo, który pochodzi z Argentyny i jest członkiem Misjonarzy Najświętszej Eucharystii znajdującego się we Francji. Od lat jeździ po świecie dedykując swój czas misji, która ma na celu otwieranie kaplic wieczystej adoracji. W Polsce założył już trzy takie kaplice, w Legnicy, Poznaniu i Raciborzu. Od dzisiaj, rozpocznie misję tworzenia Wieczystej Adoracji w naszej parafii i poda wszystkie szczegóły. Zapraszamy do włączenia się w to dzieło. Można pobrać formularz <<TUTAJ NACIŚNIJ>> .
Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu to adoracja, która trwa nieprzerwalnie w dzień i w nocy każdego dnia tygodnia. Takie jej rozumienie możemy znaleźć w dokumentach Kościoła. W ciszy panującej w kaplicy, będzie czekał na Ciebie Jezus, który pragnie przytulić Cię do swojego Serca.